Representationslag Lagets matchlista
Datum Serie Plats Match
24.8.2018 17:00:00 Suomen Cup 2019 Kurikka KuRy - Representationslag
25.8.2019 17:00:00 Suomen Cup 2019 Cronehov Representationslag - KuRy
28.8.2019 19:00:00 Suomen Cup 2019 Kauhava He-Ki - Representationslag
31.8.2019 16:00:00 Suomen Cup 2019 Cronehov Representationslag - S-Kiekko
28.9.2019 00:00:00 II-divisioona Lohko 3 Malax MIF - Representationslag
5.10.2019 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - IFK Lepplax
6.10.2019 16:00:00 II-divisioona Lohko 3 Vaasa KoMu HT - Representationslag
12.10.2019 16:00:00 II-divisioona Lohko 3 Närpes Kraft - Representationslag
20.10.2019 16:00:00 II-divisioona Lohko 3 Närpes Representationslag - Kraft
26.10.2019 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Kurikka KuRy - Representationslag
1.11.2019 19:00:00 II-divisioona Lohko 3 Kauhava He-Ki - Representationslag
6.11.2019 19:00:00 II-divisioona Lohko 3 Alavus APV - Representationslag
15.11.2019 19:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - Virkiä
23.11.2019 16:00:00 II-divisioona Lohko 3 Vaasa Komu HT - Representationslag
6.12.2019 19:00:00 II-divisioona Lohko 3 Kurikka KuRy - Representationslag
7.12.2019 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - MIF
14.12.2019 15:45:00 II-divisioona Lohko 3 AW Arena IFK Lepplax - Representationslag
4.1.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - Kraft
11.1.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - APV
12.1.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - IFK Lepplax
18.1.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - KuRy
24.1.2020 19:00:00 II-divisioona Lohko 3 Kauhava He-Ki - Representationslag
25.1.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - He-Ki
1.2.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Lapua Representationslag - Virkiä
2.2.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - Virkiä
8.2.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - KoMu HT
22.2.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - MIF
23.2.2020 17:00:00 II-divisioona Lohko 3 Cronehov Representationslag - APV
Representationslag
«  Oktober   »
Ti Ons To Fre
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031